خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

لغو ۱۶۰۰ عنوان قانون منسوخ در کمیسیون قضایی مجلس

  سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از موافقت این کمیسیون با لغو ۱۶۰۰ عنوان قانونی منسوخ در حوزه قضایی خبر داد.

  حسن نوروزی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در جلسه عصر روز سه‌شنبه کمیسیون قضایی و حقوقی القای قوانین منسوخ و قدیمی در حوزه مسائل قضایی در کمیسیون مطرح شد که به طور کلی با آن موافقت شد و بر این اساس ۱۶۰۰ عنوان قانون منسوخ در حوزه مسائل قضایی از متن قوانین کشور حذف می‌شود.

  نوروزی هم‌چنین از حضور فتاح رئیس کمیته امداد و معاونین وی در جلسه روز سه‌شنبه کمیسیون قضایی خبر داد و گفت: آقای فتاح گزارشی از وضعیت کمیته امداد بودجه های محلی و مردمی آن و افراد تحت پوشش ارائه کرد و گفت که در سال گذشته ۱۵۰ هزار نفر از پوشش کمیته امداد خارج شده و ۱۳۰ هزار نفر نیز وارد واحد کسب و کار و تولید شدند.

  وی افزود:‌ در خواست رئیس و معاونین کمیته امداد این بود که مجلس در برنامه ششم توسعه و بررسی تصویب طرح ها و لوایح به کمیته کمک کند از جمله افراد تحت پوشش کمیته امداد در برخی موارد مثل پرداخت هزینه دادرسی مستثنی و معاف شوند.


  این مطلب تا کنون 5 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : کمیته ,قضایی ,کمیسیون ,امداد ,پوشش ,حوزه ,کمیته امداد ,کمیسیون قضایی ,پوشش کمیته ,مسائل قضایی ,حوزه مسائل ,پوشش کمیته امداد ,حوزه مسائل قضایی ,سه‌شنبه کمیسیون قضایی ,
  لغو ۱۶۰۰ عنوان قانون منسوخ در کمیسیون قضایی مجلس

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده